Вітаю Вас Гість | RSS

Четвер, 02.01.2025, 17:42



Меню сайту
Розкажіть про сайт друзям:
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Наші партнери:
PEGAS Touristik

Наша кнопка:

ЗТБ


ФАЙНО тур - чудовий кРай Тернопілля


7 причин приїхати на Тернопільщину . Нудьгувати внашому турі не доведеться нікому – ні любителям екстриму, ні любителям спокійного відпочинку, ні любителям СПА та релаксу, ні любителям відкривати щось нове на мальовничій природі найкраще за два дні!  -  не вірите то відвідайте та переконаєтесь!
 Цікавий тур за короткий час охопити багато цікавого а особливо відчути Різдвяний Новорічний, святковий дух традицій західної України!
Зустріч туристів м. Тернопіль Залізничний вокзал.
Оглядова екскурсія містом. Кожної пори року Тернопіль прекрасний по своєму. За кілька останніх років Тернопіль бере основні позиції у розвитку туризму. Так запрошуємо зимою відвідати це файне місто, а воно таки справді файне. Місто готове до Новорічних та Різдвяних свят. Можна багато розказувати та краще раз побачити. Основною фішкою будуть підземелля Тернополя. 
12:00 – 15:00 Переїзд  до Зарваниця, відвідування храмів, для вас Український Єрусалим, Хресна дорога. Пікнік перекус та купання в Джерелі святої Анни.
16:30-18:30 купання в «золотому» басейні, СПА процедури, оздоровлення
18:30 переїзд місто Заліщики поселення.
День другий перебування буде не менше цікави за перший.
09:30 виїзд групи до оглядового майданчика панорами міста Заліщики
10:00 оглядова екскурсія містом. Панорама міста Заліщики, грот монаха відлюдника, купання в джерелі
11:30 – 12:30 переїзд печера Вертеба, Монастирок храм у скелі пікнік на березі річки Серет.
15:30 – 16:50  переїзд на Джуринський водопад, оглядини водоспаду, червоногородського замку, костелу Діви Марії
17:50  повернення в Заліщики, вечеря
18:50 Залізничний вокзал, очікування потяга на Київ

Вартість туру 18 чол. 2 дня: 700 грн./ос.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, екскурсійний супровід, 
страхування, пікнік-перекус.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: купіль у термальних басейнах 150 грн/ос, проживання 300грн/ос, сніданок,
 вечеря.


Особливості туру то це купівля квитків на потяг до Тернополя
 та з Заліщик до Києва.
Варіант           Київ → Тернопіль через BlaBlaCar машиною з водієм,
 якому по дорозі!    Ціна від: 230 грн.    

181К    Київ → Львів    відправлення з Київ 00.55 – прибуття Тернопіль 08.21
Гарна можливість поспати  в дорозі 7 г 26 хв.
219КШ   Київ → Чернівці  відправлення Київ    01.37 прибуття Тернопіль     09.40
Теж не поганий варіант поспати в дорозі8 г 3 хв

111О    Харків → Львів  Відправлення Київ 01.54 Прибуття Тернопіль 09.47
В дорозі 7 г 53 хв

Плануємо відправлення з станції міста Заліщики на  КИЇВ
358Л    Рахів → Київ  Заліщики посадка 19.12    Київ    06.32
Київ-Пас. В дорозі     11 г 20 хв. Гарна можливість побачити Тернопілля,
 відпочити та виспатись перед трудовими буднями.

Тернопіль:
Файне місто Тернопіль з кожним роком стає ще кращим, файнішим та популярним 
 містом серед туристів з України і Європи. Тернопіль ідеальне місто для відпочинку, 
парки та сквери з яскравими  пейзажами, велике озеро у самому місті, 
жива культура та ритм життя, фестивалі та події, великий вибір закладів харчування
 зі смачною кухнею, яка задовільнить найвибагливішого туриста а ще приємно
 вразить ціна. Серед головних пам’яток можна виділити першу споруду міста - Старий Замок, 
Архикатедральний Собор, Церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, Театр, 
Міська Рада і родзинки Тернополя це парк ім. Т.Шевченка і набережна ставу.
Зарваниця: 
Це — сакральне місце, яке за своїм релігійним і історичним значенням знаходиться в одному ряду з Києво-Печерською, Почаєвською і Святогірською Лаврами. Одне з найбільш шанованих відпустових місць Української греко-католицької церкви, Марійський духовний центр “Зарваниця”, до якого щороку приїжджають сотні тисяч прочан. Більшість з них починає свою прощу з барокової церкви Пресвятої Трійці (1754р.), щоб помолитися до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої, яку коронував Папа Римський Пій ІХ (1867р.). Також тут можна оглянути найвеличнішу споруду комплексу – церкву Собору Пресвятої Богородиці (2000р.), дерев’яну церкву Різдва Пресвятої Богородиці (2002р.), чотириярусну дзвіницю, яка височить на 75 метрів, храм копії хатини Матері Божої, помолитися на Хресній дорозі та набрати цілющої води у джерелі св. Анни. Справжньою окрасою Зарваницького духовного центру є унікальний комплекс культових споруд “Український Єрусалим” (2018р.). Він вміщає в собі копії найважливіших християнських святинь Святої землі, а саме: копію Гробу Господнього, гора Голгофа, Оливний сад, Святі сходи (Сходи Покаяння), купіль Ветезда, Левові (Ліонські) ворота, Вежа Давида, а все місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалиму.
Золоті купальні: 
Хороший варіант завершення цікавого насиченого дня. Басейн з гідромасажем, джакузі, сауна, басуйн з прісною водою все для Вас. «ЗОЛОТІ» купальні - це медичний туризм, що активно розвивається на Тернопільщині. Супер басейн наповнений ропою з глибини 770 метрів. Ця ропа фізико-хімічним складом схожа на воду курорту Друскінінкай, що в Литві, але в нашій утричі більше солі та ще є кальцій і йод. А ще чули про Бішофіт полтавський? Так, він теж тут!. Бішофіт - це рідкий мінерал, багатий магнієм - лікувальні властивості якого застосовують для захворюваннь опорно-рухового апарату, периферійної нервової системи (радикуліти, полірадикулоневрити) і серцево-судинної, обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, подагра), органів дихання, гінекологічні хвороби тощо. Ефективно знімає запальні процеси в суглобах після операцій, допомагає спортсменам відновитися після виснажливих тренувань. Люди приїжджають у ропняні басейни за рекомендаціями лікарів і з профілактичною метою. Просто відпочити, розслабитися так і ми в наших турах після насиченого дня пропонуємо своїм туристам таку процедуру. Ропа, підігріта до 30 градусів, пахне морем. Напевне, ще древнім Сарматським, внаслідок висихання якого й утворилася.

Заліщики: 
Чарівне місто, що Тернопільщини нагадує нам піцу воно наче острів, що омивається Дністром І тільки з сушею  його з’єднує невеликий перешийок немов портал у великий світ. Кожен турист який тут побуває неодмінно зробить селфі на фоні чудового краєвиду. Заліщиками його стали називати навіть у другій половині XVI століття. Сучасного вигляду місце стало набувати за часів переходу під владу Станіслава Понятовського. В цей час місто отримало право проводити ярмарок 4 рази на рік. Заліщики отримали статус повітового міста, право мати власний герб і прапор, а також Магдебурзьке право. Також було відоме містом курортом в якому так полюбляли відпочивати Поляки. Тут завдяки кліматові раніше чудово росли виноградники і тому було свято виноградарства. Тепер Заліщики відомі як помідорна столиця. Також саме тут ростуть рідкісні дерева які покажемо вам неодмінно.  Заліщики - це просто місто, яке краще один раз побачити, аніж сто разів почути про нього.
Вертеба:
Печера Вертеба – гіпсова. Від інших аналогічних на Поділлі вона відрізняється своєрідною геологічною будовою, бо складається з широких галерей, які розділяють вузькі перемички. Стінки печери гладенькі й темні, на склепіннях є карбонатні натічні утворення, іноді невеликі сталактити («бочки»), а також в'язка вапнякова маса, насичена водою – так зване «місячне молоко». За кількістю та науковою цінністю знахідки у Вертебі не мають собі рівних на Поділлі. Цю печеру невипадково назвали «Наддністрянськими Помпеями». Нині матеріали, знайдені тут, зберігаються у фондах музейних колекцій Відня і Варшави, Кракова і Львова, Тернополя і Борщева.
Міжгір'я - Монастирок:
Монастирок розташований на Поділлі, притулившись до річки Серет. В радіусі 10 км - знамениті печери Озерна, Оптимістична, Вертеба. Вперше це поселення згадується у писемних джерелах 1600 р., коли у ньому був заснований чоловічий монастир. Тут збереглися келії, у яких проживали монахи у XVІІІ ст. Нині це село дивує своєю загадковістю, оскільки воно позначене не на кожній карті та й інформації про нього та давньослов'янський печерний храм – обмаль, хоча ця святиня користується популярністю серед паломників. На радянських картах село фігурує під назвою Міжгір'я. Вхід до печери, де знаходиться давньослов'янський печерний храм, влаштовано вглибині, між кам'яними брилами, у вигляді широкого прорізу. З правої сторони перед входом знаходиться скельний навіс, який підтримується трьома опорами у вигляді стовпів, поставлених наприкінці XІX ст. Завдяки цьому перед входом утворилася подоба галереї. У стінах цієї печери натрапляємо на невеликі ніші, що мають культове призначення. Вівтар цього храму монахи-пустельники облаштували біля стіни, на якій начебто проступав лик Ісуса Христа. Тоді монахи вирішили відтворити образ по цих рельєфних лініях, обмалювали їх грудою вапняку, і таким чином була створена чи не єдина у світі ікона Ісуса Христа із заплющеними очима. Вважається, що вона показує той момент, коли Христос закрив очі, щоб не бачити людських гріхів, які Він простив людям завдяки своєму милосердю. У зв'язку з цим християни вірять, що саме тут відпускаються найтяжчі гріхи. Старожили зазначають, що унікальний лик Ісуса у радянські часи всіляко намагалися замалювати то фарбою, то крейдою, то цеглою, навіть намагалися здерти металевими щітками, однак він весь час самовідновлювався. Незбагненним фактом є те, що білий фон, на якому проступає лик Христа, на фотографіях проявляється у вигляді рушника. У цьому храмі зберігся тисячолітній вівтар, який і на сьогодні використовується за своїм призначенням та прикрашений іконами і лампадками. Багато паломників відзначають, що у цьому храмі спостерігається сприятливий мікроклімат і покращується самопочуття. Звідси відкривається захоплюючий краєвид на долину річки Серет. Вигляд на каньйон річки Серет вже точно полонить Вас своєю красою!
Неподалік від печери на трьох кам'яних підставках знаходиться камінь-велетень діаметром 4м 65см. Дослідники висловлюють припущення, що у давні часи він міг використовуватися як жертовник. Камінь цікавий тим, що на ньому викарбовано хрестоподібне заглиблення, у якому накопичується цілюща вода.
Джуринський водопад:
Джуринський водоспад, вважають одним із наймальовничіших і найцікавіших місць Тернопільщини. Добратися до гідрологічної пам'ятки природи нелегко, але це не зупиняє тих, хто знає про нього. Отримати море позитивних емоцій, гарно провести час у компанії, побачити зимовий водоспад, а може вам повезе і він замерзне  – це те, заради чого сюди їдуть навіть з-за кордону. Джурин – це назва тутешньої річки, притоки Дністра. Висода водоспаду 16 метрів а ширина 20 метрів дива, яке ми покажемо саме вам в реальному часі.
Червоногородський Замок:
Містечко Червоногород, що неподалік від села Нирків Тернопільскої області, сьогодні не відшукати на жодній мапі. Та у цьому куточку, майже невідомому масовому туристу, наче ховається Червоногородський замок, костел Діви Марії. Тут червона земля кругом. Такий  незвичайний колір камінних скель, які найбільше поширені в цій місцевості. Саме від кольору землі й каміння пішла назва поселення Червоногород, яке було тут кілька століть тому. Червоногородський замок не перебуває на обліку як архітектурна чи історична пам'ятка. Тут не проводили жодних консерваційних, тим паче реставраційних робіт.
А, ще причина чому варто приїхати  - це частування а чим? То  вже побачите на місці!
Бонусом вам буде звичаї та традиції жителів Західної України адже саме зимові свята тут особливі.
Тому будемо раді вам та вашим друзям. Також хороший варіант для колег по роботі – супер вихідні і саме плюс в тому що вечір ви відправляєтесь у подорож, ніч ви спите в потязі, і по завершені мандрівки ви виспавшись зранку вже в Києві – то чому не зробити цікавий тур на вихідні?