Вітаю Вас Гість | RSS

Неділя, 28.04.2024, 07:07



Меню сайту
Розкажіть про сайт друзям:
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Наші партнери:
PEGAS Touristik

Наша кнопка:

ЗТБ


Хмелева - Печорна


Тривалiсть: 2 дні/1 ніч

с.Хмелева - с.Печорна(40км)

Схема маршруту -Заліщики →панорама Заліщик→ Хмелева→Литячі→Шутроминці→Михальче →Устечко →урочище Червоне→Устечко→Іване-Золоте→Городниця→Зелений-Гай→ Печорна→Заліщики.

Зручно добиратися поїздом Київ-Рахів.  Даний рейс зручно підходить для сплаву «Тур вихідного дня». Відправлення з  станції Київ 16:55 (виїжати в пятницю). Час прибуття в Заліщики 04:28. Ми зустрічаємо всіх учасників сплаву на Ж/Д вокзалі.

День 1. Хмелева –Устечко (19км).

Зустріч групи .  Знайомство з групою. Початок туру з відвідин оглядової понорами м. Заліщики  з  кручі правого берега Дністра яка здається островом, оперезаним водним кільцем. Тут закінчується Поділля і розпочинається Буковина. Це - єдина місцевіть Західної України із кліматом, близьким до середземноморського. Завдяки цьому, у минулому, місто було значним курортом Польщі. Відвідини Свято-Іоано-Богословський монастир (Монастир «Хрещатик») — чоловічий православний монастир УПЦ у Північній Буковині. Розташована на правому високому березі Дністра (200 м над рівнем річки), який у цьому місці розділяє Чернівецьку та Тернопільську області. Переїзд в Заліщики, екскурсія, сніданок і прямуємо до Хмелеви.

Прибуваємо на місце сплаву. Готуємось до сплаву. Проходимо інструктаж, ознайомлення з правилами поведінки на воді, технікою безпеки, основними азами  необхідними для сплаву на катамаранах, як правильно веслувати, причалювати. На катамарані інструктор обирає помічника.  Ділимось на команди, якщо нас більше одного екіпажу, розподіляємо місця, переодягаємось для сплаву, пакуємо речі – залишивши саме необхідне при собі. Вільний час для природніх потреб (санітарні зупинки на вимогу але потрібно пам’ятати , що ви на катамарані а не в маршрутці і поважати інших учасників сплаву)

Цікаві об’єкти:

Хмелівська стінка зі скелястими девонськими відслоненнями, на яких зростають рідкісні види степової флори. Наприкінці Хмелевої, на правому березі із водяної колонки можна набрати добрати води. Похід до печери Відлюдника у с. Литяче та огляд старовинного дубу: печера розташована у надзвичайно мальовничому місці, в скелі на висоті більше 100 м над водою, звідки відкривається чудовий краєвид на звивисту річкову долину з загадковими островами.

Устечко пропливете  старий міст, який зведений 1931 році. Це була залізно-кована арочна конструкція з настилом бруківки в якості дороги. На даний час залищились руїни. Вперше міст було підірвано у 1939 році польськими військовими, які відступали до Румунії під тиском Червоної Армії. На вцілілих опорах радянська вдала побудувала дерев'яний міст, проте повінь у 1941 році його знесла, а при відступі радянська авіація ще раз знищила відновлений міст. Потім міст відновили але в середині 1970-х років міст перебував в аварійному стані і його було закрито, а у 1980 році під час льодоходу споруду було знищено а остаточно знищили його підірвавши під час зйомок фільму.

Прямуємо до Устечка. Чалка Збір та похід в урочище Червоне берегом річки Джурин. Робиваємо наметове містечко поблизу водоспаду, вечеря.  Огляд Джуринського (Червоноградського) водоспаду, висотою 16 м - найбільший рівнинний водоспад України; огляд руїн Червоноградського замку та костелу. Надзвичайно цікавою історичною та архітектурною пам'яткою є руїни колись могутнього на Поділлі - Червоногородського замку. Хоча на сьогоднішній день від нього збереглися лише дві кам'яні вежі (залишки палацу, збудованого на місці колись дерев'яного замку у 1615 р. та перебудованого у XIX ст.), він вражає своєю неповторністю. Розташований посеред величезного каньйону річки Джурин (до 150 м) в околицях села Нирків. Це все, що залишилось від міста, згадуваного у письмових джерелах ще в IX ст., як резиденція руських князів. Назва його, ймовірно, походить від каменю або глини червоного кольору, що тут видобували. Ранок,  купання в гуркотливому водоспаді – SPA Джуринського водоспаду в якому тонни води падатимуть вам на спину.

День 2. Устечко - Печорна (21км).

Ранкова кава. Екскурсія до, ще одного водоспаду Дівочі сльози. Сніданок. На дорожку, ще раз джакузі у Джуринському водоспаді. Переїзд до  Устечка.

Спочатку пропливаємо на найбільшим похилим мостом у Європі. Причалимо в Іване-Золотому попити води та освіжитись у сріблястих водоспадах  .  Після Зеленого – Гаю велика заплава, місце розвороту екскурсійного катеру. Також побачимо гарні місця для риболовлі і місця які полюбили Чаплі,  гнізда яких збудовані на деревах. 

Прямуємо далі  до острівця, який буде в с. Печорна і стане нашим місцем чалки та завершенням туру.

Збираймо речі, переїзд до Заліщик. Вечеря та прямуємо до ж/д вокзалу.

^^^ Організатори туру тобто ми, залишаємо за собою право
вносити зміни у програму з огляду на обставини, які незаплановано можуть бути ^^^

Ціна туру:

Схожі тури:

Нижнів - Долина.

Мостище - Раковець.

Лука - Устечко.

Устечко - Городок.

Іване-Золоте - Синьків

Заліщики – Колодрібка.

 

Комарики Дзюбрики!

Харчування.

 Правила поведінки, ТБ та поради!

Рекомендоване спорядження та речі для сплаву.

Як добратися на тур чи додому.

Графік запланованих турів! 

Одноденні.

Триденні.

Чотириденні.

Водний похід.

Корпоративний відпочинок.

Корисна інформація!

Приєднуйтесь до нас.